Je to pokračovanie knihy The summer I turned pretty. Táto časť sa odohráva počas a po smrti Susanny, ktorá bolo pre Belly aj bratov Fischerovych dôležitou osobou. Po jej smrti si môžeme všimnúť zmenu všetkých vzťahov. Belly je smutná a zmätená lebo vzťah medzi ňou a Conradom sa zlepšil a potom zase zhoršil kvôli tomu že po smrti svojej matky sa ju snaží odstrániť zo svojho života. Jeremiah sa snažil nájsť brata potom čo sa úplne odstrihol od celej rodiny a kamarátov. Po pomoci Belly zistili že je v dome kde trávili leto každý rok a má sa teraz predávať. Od určitej dobe si city Belly nájde aj k Jeremiahovi a medzi nimi troma vzniká obrovské napätie. Belly sa rozhodne že chce byť viac v Jeremiahovom svete ktorý bol omnoho viac podobnejší jej. Páčilo sa mi že v tejto časti vidíme rôzne stránky života a pocitov ktoré ľudia prežívajú pri ťažkých chvíľach. Bol tu aj viac vykreslený vzťah medzi postavami a ukazujú nám aj pocity postáv ako to oni opisujú. Dej bol veľmi zaujímavý a boli tam pekné nečakané zvraty.
