Túto knihu som si vybrala lebo ma veľmi bavila a zdala sa mi zaujímavá. Táto kniha je o tom ako spolu dvaja ľudia začínajú chodiť a komplikované kamarátske a ľúbostné vzťahy. Začalo sa to tým že Lottie Brooksova sa zaľúbila do Daniela. Potom chvíľku bol dej o svojich kamarátkach a ako existuje takzvaný hranolkový láskometer. Po chvíli Daniel pozval Lottie von. Na ich prvé rande išli do talianskej zmrzlinárne. Po pár dňoch už spolu oficiálne chodili. Lottie a jej kamarátky boli nadšené len jediná ktorá sa netešila bola Amber lebo bola zalúbená do Daniela. Pár týždňov prešlo a Lottie dostala lístoček od Daniela že sa chce s Lottie rozísť. Lottie bola sklamaná a jej prišlo divné a zbabelé že sa s ňou rozišiel cez lístoček. Sťažovala sa kamarátkam a keď to povedala Amber správala sa trochu divne ale nechala to tak. Týždeň prešiel a od Daniela jej prišla správa že je jej ľúto že sa s ním rozišla ale či by boli stále kamarátmi. Písali si a nakoniec zistili že Amber im poslala lístočky aby sa navzájom rozišli. Keď to zistili tak sa začali spolu znova chodiť. Lenže teraz prišiel ďaľši problém. Lottie išla do Francúzka na dva týždne. Vo Francúzku sa ale zaľúbila do druhého chalana menom Antoin. Tam sa rozprávali ale nakoniec sa museli rozlúčiť. táto kniha ma veľmi bavila a taktiež zaujímala. Odporúčala by som ju každému dievčaťu v puberte. Knihu som dostala od mojich rodičov. Táto kniha mi dala to že niekedy je lepšie byť slobodný.
