Sú v nej príbehy zo života dvojičiek. Kniha je veľmi vtipná a láskavo hovorí o problémoch detí ale aj ich rodičov. Túto knihu odporúčam všetkým, obzvlášť tým, ktorí sa bavia na nezbedných a jemne vymyslených príbehoch a v srdci sú stále deťmi. Túto knihu som dostala na narodeniny a dlho som ju nevedela pustiť z rúk. Zaujala ma, lebo sú
