Kniha má hlboký význam a ukazuje, že dôležité veci nevidíme očami, ale srdcom. Najviac sa mi páčila myšlienka o priateľstve a láske, pretože ma prinútila zamyslieť sa nad vlastným životom. Odporúčam ju každému, kto má rád knihy s posolstvom.


Kniha má hlboký význam a ukazuje, že dôležité veci nevidíme očami, ale srdcom. Najviac sa mi páčila myšlienka o priateľstve a láske, pretože ma prinútila zamyslieť sa nad vlastným životom. Odporúčam ju každému, kto má rád knihy s posolstvom.