Preskočiť na obsah

Malý princ

    Kniha plná poznania. Kniha, ktorá vám znemí svet. Či už v tom dobrom alebo opačnom smere. Svet otočený o 360 stupňov a stále je to ten náš. Život tak vzdialený od reality, ale vlastne tak reálny. Jedinečný príbeh od autora Antoine De Saint Exupéryho, ktorý nám ukazuje život detských očí. Svet, ktorý je nám tak známy. No prežili by sme ten príbeh tak ako on?
    Cestovanie planétami vzdialených 10000 km od Zeme. Zažívanie nových dobrodružstiev, západov Slnka 44-krát za deň. Spoznávanie sveta, tak ako ho už poznáme, no stále inými očami.
    Príbeh Malého princa s malým životom a ešte menšou planétou. Môže sa niekomu zmeniť svet tak, že spadne z neba, uprostred ničoho stretne malého chlapca, ktorý po nás chce, aby ste mu nakreslili ovečku? Verte, neverte, takto sa zmenil svet miliónom detí na svete. A možno to ani tak úplne nie sú deti. .
    Stačí sa stretnúť s kráľom, márnivcom, pijanom, biznismenom, lampárom, zemepisárom. Prídu vám tieto slová známe? Vieš, ničomu z tejto knihy nemusíš veriť, veď je to len rozprávka. Alebo nie? 🙂