žil raz jeden princ .Bol smutný a osamelý v škole nemaj kamarátom. jedného dňa sa ocitol na mesiaci bol tam úplne sám. Hrál sa sám . Jedného dňa našiel rúžu ale aj kamarátku líšku ktorej daroval aj tu rúžu. Hráli sa spolu vymýšľali šibalstvá . Jedného dňa sa líštičke pohoršilo bolo jej zle plakala malý princ je pomáhal. Keď si všimol rúžu tak ta ruža už bola vyhynudá ale aj líštička zahynula malý princ plakal ale stále naňu myslí .
