Preskočiť na obsah

Mesto duchov

  Zameriava sa na paranormálne dobrodružstvo mladej Cassidy Blakeovej, ktorá po nezvyčajnej skúsenosti nadobudne schopnosť vidieť duchov. Spolu so svojím priateľom Jacobom, ktorý je tiež duch, objavuje tajomstvá spojené so svetom duchov, zatiaľ čo jej rodičia nakrúcajú televízny seriál o strašidelných miestach. Cassidy sa snaží pochopiť hranice medzi svetom živých a mŕtvych a svoje miesto v nich. Príbeh skúma témy priateľstva, odvahy a sebapoznania v kontexte nadprirodzených javov.

  SCHWAB, V.2020 Mesto duchov.slovart.304s
  Úvod: je koniec školského roka a dovolenka sa zmení na prácu rodičov
  Jadro:hľadanie duchov po Edinburghu
  Záver :nemám dočítane🙈
  Obsah: všetko sa začalo v škole keď cassidy niekto v škole poklepal po ramene ,zistila že sa jedná o ducha ktorý bol jeden chlapec z jej školy a zhorel na divadelnom predstavení .cassidy sa bavila /mala kamaráta jacoba ktorého videla len ona pretože bol duch ale nevedela prečo zomrel,vedela len že ju zachránil keď mala cassidy nehodu a topila sa . Škola skončila a cassidy mala ísť s rodičmi na dovolenku všetko sa ale zmenilo keď jej rodiča oznámili že im ponúkli prácu a tak sa vybrali do Edinburghu kde bolo plno duchov ale videla ich iba cassi a jacob

  Knihu som si vybrala kvôli názvu s tým že mám maličké paranormálne schopnosti a duchov vidím , som zvedavá ako to bude pokračovať a dúfam že sa niečo nové naučím o duchoch a čo s nimi robiť keď sa mi zjavia.