Touto knihou sa začala moja závisloť na knižkách s hokejovou tématikou. Nieje to iba tým že mám rada hokej, ale autorka pútavo vymyslela celú sériu príbehov s hokejovou tematikou. Táto kniha ma zaula aj preto lebo dej sa odohráva vo vysokoškolskom prostredí. Čo ma vie vždy zaručene zaujať. A keď sa k tomu pridá hokej, nie je o čom diskutovať že to bude dokonalá kniha.
Ako som spomínala dej sa odohráva na vysokej škole. Hlavný hrdina Garret Graham je typický egocentrický, agorgantný no veľmi sebavedomí hokejista, ktorý odkajživa túži po úspešnej hokejovej kariére. No vysoká škola mu v tom vôbec nepomáha. Prospech v škole sa mu každým dňom čoraz viac zhoršuje a on to prestáva zvládať. Preto do hry vstupuje návrh. Garret je zúfalý zo školy a učenia preto dá svojej spolužiačke Hannah Wellsovej návrh, že ho bude doučovať. Čo by mu zaručilo lepšie známky, vďaka čomu by ho nevyhodili z hokejového tímu a Hannah to prinesie pozornosť jej milovaného chalana Justina. Keď sa k tomu pridá aj hra na falošný vzťah a neočakávaný bozk nieje cesty späť. Tento príbeh je napínavý a ukazuje že aj protiklady sa priťahujú.
