Lily Bloomová, je hlavnou postavou v knihe končí sa to nami.
Lily to v živote nemala vôbec ľahké.
Žila v malom meste, ktorý sa nachádza v Maine, kde vyrastala a študovala.
Bola usilovná, cieľavedomá, vedela čo v živote chce, a preto sa nenechala ničím ani nikým odradiť.
Po niekoľkých rokoch jej zomrel otec, s ktorým si moc dobre nevychádzala.
Po smrti svojho otca, sa rozhodla presťahovať do Bostonu, kde si chce splniť svoj sen.
Otvoriť si vlastné kvetinárstvo.
Medzitým sa v Bostone objavil jeden muž menom Ryle Kincaid, ktorý pracoval ako neurochirurg.
Bol bohatý, šarmantný, sebavedomý, citlivý, ale niekedy aj arogantný.
Lily sa pomaly zbližuje s Rylom, lebo nechce ísť do vzťahu príliš rýchlo.
Lily si potom začne spomínať na svoju prvú lásku s Atlasom Corringom.
Cítila sa pri ňom dobre, lebo bol pre ňu veľkou oporou.
Postupne sa jej začnú vynárať spomienky na jej zlú minulosť, ktorá ju dlho trápila.
Po veľmi dlhej dobe, sa v Bostone objavil jeden muž.
Bol to Atlas Corringn.
Keď prišiel do Bostonu, naraz sa skomplikoval vzťah s Rylom, ktorý si spolu vybudovali.
Lily po dlhom čase bola tehotná s Rylom a dcére dali meno Emerson.
Ryle bol násilník, a preto sa Lily rozhodla Ryla opustiť.
Čo sa mi na knihe páčilo: Na knihe sa mi páčilo to, že je urobená podľa filmu končí sa to nami a tiež sa mi veľmi páči, že Lily sa nikdy nevzdala, že bola cieľavedomá, a že sa rozhodla splniť svoj sen.
