Túto knihu som si vybrala preto lebo ma zaujal príbeh mladej Clari. Príbeh sa odvíja hlavne od jej matky Morgan ktorá sa vydala a otehotnela príliš skoro no spolu s priateľom teraz už manželom Chrisom ostali spolu. Clarin život je bezstarostný až kým jej otec nemal autonehodu bohužiaľ prišiel o svoj život a Clara s Morgen sa snaží s tým vyrovnať. Morgen svoje problémy nerieši so svojou dcérou ale s niekým kto v jej mladosti bol veľmi blízky a Clara si popritom užíva zviť s popoluranym chalanom na škole. Zaujal ma príbeh kvôli tomu že nie v vždy je všetko také ružové ako sa na prvý pohľad zdá myslite si že niekoho poznáte a pri tom vás zradí. Príbeh neni ťažké pochopiť no keď sa vžijete s postavou Clari tak príbeh prežívate viacej ako obvykle. Chcela by dom niekedy zažiť takýto príbeh aby som vedela čo je to že vážne sa človek trápi sle som vďačná že ja mám oboch rodicov. Kniha sa mi páčila aj vďaka tomu, že Clara je dosť podobná mne v tých situáciách akých sa ocitla by dom úplne rovnako reagovala. A hlavne tato kniha je prvá ktorú som čítala v angličtine a je to tiež zaujímavé citát v inom jazyku no keď vyšlo slovenské vydanie tak aj to som si kupila. Kniha vážne odporúčam je to skvelý príbeh s veľmi dobrou zápletkou a je aj dojímavý a veľmi romanticky.
