Veľmi realistická kniha o vzťahoch. Nebolo to prehnane dramatické, skôr tiché a miestami smutné. Postavy robili chyby, nerozprávali sa o veciach, ktoré mali… a práve to pôsobilo skutočne. Nie je to pre každého, ale má to hĺbku.


Veľmi realistická kniha o vzťahoch. Nebolo to prehnane dramatické, skôr tiché a miestami smutné. Postavy robili chyby, nerozprávali sa o veciach, ktoré mali… a práve to pôsobilo skutočne. Nie je to pre každého, ale má to hĺbku.