Preskočiť na obsah

November 9

    Príbeh je o Benovi a Fallon, ktorí sa jedného dňa spoznajú a od vtedy si sľúbia, že sa budú stretávať vždy 9. novembra. Vzťahy na diaľku sú naozaj zložité, a tento nebol výnimkou, hlavne keď sa s vašou milovanou osobou nemôžete nejak spojiť.
    Fallon je herečka. Požiar v dome, zasiahol jej rodinu a táto katastrofa ohrozila jej hereckú kariéru a zanechala na jej tele jazvy, ktoré jej po nehode ostali a preto sa snaží bojovať so svojím sebavedomím, ale to jej náhle zdvihne práve Ben, avšak vtedy ani netuší čo urobil.
    Ben je mladý spisovateľ a nie vždy to mal ľahké vo veľmi mladom veku si toho zažil veľa a aj preto v minulosti spravil nepremyslené činy, chyby, ktoré ho ovplyvnili. Ben vie čo chce vo svojom živote robiť a vďaka Fallon je inšpirovaný napísať svoju prvú novelu.
    To ako autorka píše som si už dávno zamilovala, teraz na ňu nedám dopustiť a tento príbeh není výnimka. V deji sa mi páčili citáty a krásne myšlienky, ktoré stoja za prečítanie. Knihy od autorky by som nazvala návykové čítanie, plné horských dráh emócií. A samozrejme musím spomenúť, že Colleen Hoover opäť dokázala spracovať citlivé témy s takou jemnosťou a presnosťou, vďaka tomu sa príbeh zdal byť viac emotívny.
    Celý príbeh som čakala na ten úžasný zvrat, ktorý má Colleen vždy, tak dobre premyslený a ani tentoraz nesklamal.