Preskočiť na obsah

Ostrá trojka

  Ostrá trojka
  (tajomné podzemie)
  Thomas C. Brezina
  Táto kniha ma zaujala v dospievajúcom veku. Najviac som preferoval detektívne knihy. Thomas C. Brezina bol pre mňa ideálnym spisovateľom. Písal zväčša knihy s veľmi napínavým a záhadným dejom. Najviac ma ako čitateľa zaujala vždy záhada. Dej má podľa mňa veľmi dobrú postupnosť a riešenie záhad je vzrušujúce.
  Konkrétne v tejto knihe riešili záhady nerozlúčna trojica kamarátov- Čili, Pepper a Indigo. Vlastne dá sa povedať že boli štvorica. Patrí k ním totižto ešte Pepperov psík Yuuto. Čili a jej kamaráti sa rozhodnú zastať svojho šikanovaného spolužiaka Olivera. Snažili sa mu síce pomôcť, no Oliverovi sa zrútil svet. Na veľkej záhradnej slávnosti sú Oliverovi rodičia obvinení z krádeže. Čili si však stále myslí, že obvinenie vzniklo neprávom, keďže pozná najbohatšieho muža v okolí. Je to muž dvoch tvárí. Čili sa teda rozhodla prísť celej veci na koreň. Pri pátraní však nečakane odhalí tajomstvo zo svojej minulosti…
  Tých tajomstiev a záhad je tam mnoho, no ja som vás chcel oboznámiť hlavne s hlavnými postavami a posunúť vás do začiatku deja. Všetkým,ktorí obľubujú napínavosť deja či detektívnu tvorbu, knihu vrelo odporúčam.