Túto knihu som si vybrala, pretože mám rád fantasy príbehy. Chcela som si prečítať niečo známe a zaujímavé. Príbeh je o prsteni, ktorý má veľkú moc. Hlavný hrdina Frodo sa ho snaží zničiť. Na svojej ceste zažíva veľa dobrodružstiev. Pomáhajú mu jeho priatelia. Kniha ma zaujala napínavým dejom a svetom fantázie. Pri čítaní som cítila napätie aj zvedavosť. Páčilo sa mi, že hrdinovia držali spolu. Knihu hodnotím ako veľmi zaujímavú a odporúčam ju.
