Táto kniha ma milo prekvapila. Nečakala som, že ma až tak vtiahne do deja. Svet bol zaujímavý a dobre premyslený, ale najviac ma bavili postavy. Ich dynamika, dialógy a napätie medzi nimi boli top. Bola tam romantika, ale aj akcia a trochu nebezpečenstva, čo robilo príbeh vyváženým. Čítalo sa to rýchlo a mala som problém prestať. Určite patrí medzi tie fantasy romantiky, ktoré stoja za to.
