Opäť „hokejovka“. Ale áno tento žáner ma veľmi chytil. Táto kniha je zmes všetkých náhod, ktoré sa môžu udiať v živote aj to nie jednému človeku (jedine žeby bol postava z knihy:)). No napriek tomu to bola zatiaľ najlepšia a najhúmornejšia kniha akú som dosiaľ prečítala, To že vás niekto okradne potom ako sa definitívne rozídete s frajerom, ktorý je kapitán tímu, proti ktorému bojuje váš brat ako tréner iného hokejového tímu… A ten zlodej sa neskôr stane vašou obrovskou láskou pomedzi čo sa stane toľko nových nečakaných dejov… to tvorí neskutočne skvelý príbeh do ktorého sa zamilujete. Tento príbeh bol veľmi rozprávkový so šťastným koncom no spisovateľka Michaela Brnková všetky emócie a deje vyvážila dokonale tak aby sa čitateľ nemal načo sťažovať. Kniha sa číta až príliš rýchlo čo je škoda a dúfam že výjdu podobne úžasne príbehy čo najskôr.
