Túto knihu som si požičala z knižnice lebo ma zaujal jej obsah, keď ju prezentoval môj spolužiak. Veľmi ma táto kniha bavila. Bola zaujímavá a aj som sa z nej poučila. Už keď som videla obal knihy povedala som si že ma to určite bude baviť. Jej názov ma veľmi zaujal a chcela som vedieť, o čom to bude .
V knihe boli aj prípady a otázky na ktoré som musela nájsť odpoveď . Veľmi ľahko sa mi táto kniha čítala .Dej bol veľmi napínavý. Hlavný hrdinovia riešili rôzne záhady a nevzdávali sa. Táto kniha ma tak bavila že som nevedela prestať čítať. V knihe boli aj obrázky podľa , ktorých som si vedela presne predstaviť ako sa to v príbehu dialo.
Táto kniha ma poučila najmä v tom, že sa nemáme vzdávať a vždy máme všetci držať ako tím. Uvedomila som si ,že je dôležité mať priateľov ,ktorí ťa povzbudia a budú stáť na tvojej strane. Túto knihu by som určite odporučila všetkým, , ktorí majú radi dobrodružné a napínavé príbehy. Keď som knihu dočítala okamžite som začala čítať druhú.
