V knihe Robinson Crusoe sa mi pačila kapitola 29. V 29. Kapitole sa odohralo: Po mnohých rokoch pustovneho života sa Robinson Crusoe rozlúčil s ostrovom,nastúpil na anglickú loď a odplaval. Páčila sa mi pretože bola dobrodružná a ja rada čítam dobrodružne príbehy.
Odporučila by som to deťom ktoré radi čítajú dobrodružnú literatúru.V knihe ma najviac zaujalo že na ostrove prežil až osemadvadsať rokov,dva mesiace a devätnásť dní.Z priebehu som si zobrala že nemám sa hneď vzdať a ísť ďalej ako Robinson Crusoe nevzdal sa a bojoval o svoj život.
