Preskočiť na obsah

Robinson Crusoe-Daniel Defoe

    Táto kniha bola veľmi pekná.Je to dobrodrúžna literatúra.Ja som čítala druhú kapitolu.Tato kapitola sa odohravala na mori.Bola o tom ako Robinson utiekol na more ,a tam dostal morskú chorobu.Potom sa vratil domov .Moj nazor na knihu bola veľmi pekná,bavilo ma na nej to že to bolo občas take napinavé. Citat ktorý sa mi pačil ,,vyčilal som otcovi a matke že tak noblomne brania proti tomu,k čomu ,ako vedia ma ženie naklonnosť.Odporučala by som knihu deťem ktorý mate rady dobrodružstva.

    Meno súťažiaceho: Johana

    Typ školy: Základná škola

    Názov školy: Základná škola s maťerskou školou Oraveké Veselé

    Kraj: Žilinský kraj