Autorka tejto knihy sa zamerala hodne na romanticko-hororový a detektívny typ knihy. V ktoréj sa
ocitneme ako mladá študentka Makani Young. Makani zanechala svoje temné tajomstvo v Hawaju a
prisťahovala sa k jej babke do Nebrasky aby začala novú kapitolu jej života. Makani začne chodiť do
novej školy Osborne High, kde stretne nových ľudí, kamarátov a aj chlapca do ktorého sa zamiluje
(Ollie Larsson). Ale čo sa stane keď študenti Osborne High začnú zomierať v sérií príšerných vraždiev?
Všetko začalo vajíčkovo – tvarovaným časovačom a Haley Whitehall ako našou prvou zavraždenou a
po nej ďalší a ďalší študenti Osborne High. Makani sa s kamrátmi snaží zistiť kto vraždí študentov a
aký motív mali na to aby to spravili. V kniha sa dozvieme nielen temné tajomstvá Makani ale aj jej
kamarátov. Nejdem moc rozprávať o tejto knihe lebo je lepšie keď si ju sám niekto prečíta, ale
poviem niečo o nej z môjho pohľadu. Ja som si túto knihu veľmi užila, ale ako človek ktorý miluje
horory musím povedať že som trochu sklamaná. Pre čítateľov poviem že táto kniha vôbec není
strašidelná ako napríklad Friday The 13th. Páčil sa mi koncept knihy ako to bolo premyslené a
napísane. Je to typ knihy ktorý za jeden deň určite prečítate ak máte motiváciu. Určite ju
doporučujem, ale medzi horor by som ju nezaradzovala.
