Táto kniha je jedna z tých, ktoré ťa zasiahnu priamo do srdca. Príbeh Hazel a Augusta je síce smutný, ale zároveň neskutočne krásny. Najviac sa mi páčilo, ako autorka (autor) dokázal spojiť humor so smútkom – niektoré momenty boli fakt vtipné, a hneď na to prišla scéna, ktorá ma úplne zlomila. Ich rozhovory boli hlboké, miestami až filozofické, ale stále veľmi prirodzené. Je to kniha o láske, ale aj o živote a smrti. A hlavne o tom, že aj krátky čas môže mať obrovský význam.
