Preskočiť na obsah

The Kissing Booth, Beth Reekles

    Lee a Elle sú najlepšími kamarátmi od narodenia. Elle žije s otcom a bratom a Lee s rodičmi a bratom Noahom. Elle sa už veľmi dlho páči Noah, ale vie, že byť s ním je nemožné, pretože je to Leeho brat.
    Elle nikdy nezažila svoj prvý bozk, a preto sa rozhodnú vymyslieť školskú akciu nazvanú „The Kissing Booth“ alebo inak „Stánok s bozkami“. Elle a Lee sa pripravujú otvoriť ich stánok, kde onedlho príde veľké množstvo ľudí. Medzi nimi aj Noah. No vtedy ešte Elle netuší, čo ju čaká a akým problémom bude musieť čeliť.
    Kniha je veľmi zaujímavá a pútavá. Dej vás stále núti čítať knihu ďalej, pretože má veľa nečakaných situácií. Odporúčila by som ju skôr tínedžerom.
    Elle je veľmi priateľská a je schopná urobiť hocičo, čo je život prinesie. Páči sa mi, že je iná ako postavy vo väčšine kníh. Je spoločenská, zábavná a nebojí sa takmer ničoho. Lee je taktiež veľmi zábavný a spoločenský. Noah je prezývaný aj ako „sukničkár“. Vďaka jeho šarmu a vzhľadu vie upútať pozornosť každého dievčaťa na škole. No čo ak mu záleží iba na jednej?