Toto bola presne tá kniha, ktorú si vezmeš, keď chceš vypnúť a len si užívať príbeh. Fake dating trope tu funguje úplne perfektne a medzi hlavnými postavami bola neskutočná chémia. Olive bola milá, trochu chaotická, ale veľmi relatable, a Adam… no proste knižný sen. Najviac sa mi páčilo, že aj keď to bola romantická oddychovka, stále tam boli aj momenty zo života vedcov, čo tomu dodalo originalitu. Veľa scén ma rozosmialo a niektoré boli fakt cute. Nie je to kniha, ktorá ti zmení život, ale presne taká, ktorá ti ho na pár hodín spríjemní.
