Táto kniha je jedna z mojich obľúbených. Zaujalo ma to, bolo to napísané z dievčenského pohľadu. Riešila tam kamarátske a školské problémy ktoré sa podobali aj mojim životným skúsenostiam. Čítanie mi spestrili pekné obrázky. Táto kniha je o dievčati ktorej sa odsťahovala najlepšia kamarátka do inej krajiny. Sama teda musela nastúpiť na strednú školu a snažila sa nájsť si kamarátov. Prvé dni boli veľmi ťažké- dostala prezývku uhorka. Nakoniec si našla tri kamarátky. Amber a Poppy boli namyslené najlepšie kamarátky a Jess ktorá si tiež hľadala kamarátky. Dievčatá sa po čase rozhádali a Lottie si musela vybrať medzi Jess alebo Amber a Poppy.
