Túto knihu som si vybrala, pretože ma zaujala myšlienka druhých šancí. Hlavná hrdinka mi bola blízka svojou tvrdohlavosťou aj svojím humorom. Ako 19-ročná si často kladiem otázku, či si zaslúžim veľkú lásku, alebo či si ju musím vybojovať. Táto kniha mi ukázala, že láska by nemala byť bojiskom, ale miestom bezpečia. Najviac sa mi páčilo, že príbeh nebol len o romantike, ale aj o rodine, zodpovednosti a budovaní dôvery. Po dočítaní som cítila teplo pri srdci a nádej, že aj keď život nie je dokonalý, môžeme v ňom nájsť niekoho, kto nás prijme takých, akí sme.
