Toto bolo úplne temné a iné než klasické knihy od Colleen. Od začiatku mala kniha takú zvláštnu, nepríjemnú atmosféru, ktorá ma ale nútila čítať ďalej. Postavy boli zvláštne, miestami až creepy, a nikdy som si nebola istá, komu veriť. Najviac ma dostali tie rukopisy – boli brutálne a šokujúce. A ten koniec… úprimne, ešte dlho po dočítaní som nad tým rozmýšľala. Toto nie je kniha pre každého, ale ak máš rada psycho/thriller vibe, budeš nadšená.
