Volanie divočiny Bolo to o dobrodružstvách ktoré zažili psi z ich majiteľmi tie psi museli ťahať sane s ľuďmi a postov a museli tu postu doviesť na dane miesto a počas cesty zažili kopec adrenalínu prepadli ich ľudia ktorý hľadali zlato a tie psi ukradli a išli s nimi ďaleko až jeden pes nevládal tak padol na zem a chceli ho tam nechať a umrieť ale tam prišiel jeden ujo a ten ho zachránil dal mu najesť napiť a n3chal si ho potom sa ten pes skamosil s vlcicov a malí malé psíka tatokniha sa mi páčila preto leto bolo taka zaujímala a dosť napätá odporučil by som ju čitateľom ktorý,majú radí napätie a
