Tretia časť The summer I turned pretty. V tejto knihe ubehlo od minulej časti dlhší čas a Belly s Jeremiahom sú vo vzťahu. Ich vzťah pôsobí stabilný a nekomplikovaný. Dozvedáme sa o hádke ktorú mali medzi sebou a ktorá viedla k tomu že mali pauzu vo vzťahu. Jeremiah počas tejto pauzy podviedol Belly a teraz sa o tom dozvedá. AJ keď neboli spolu to Belly veľmi ublíži a naruší to celú jej dôveru v neho a ich vzťah. Po času sa rozhodli dať znova do vzťahu a začnú rovno aj plánovať svadbu s ktorou nikto z ich okolia nesúhlasí. Počas plánovania svadby si Belly uvedomí že sa celú dobu snaži presvedčiť samú seba o tom že toto je tá správna cesta pre ňu. Po dlhšej dobe sa do deja zase zapojí Conrad, ktorý vyznáva svoje city k Belly rovno pred jej svadbou. Prípravy na svadbu stále pokračujú ale Belly prežíva veľa citov naraz a nevie sa v nich vyznať. Nakoniec si Belly uvedomí a prizná koho naozaj miluje a rozhodne sa nasledovať svoje city. Táto kniha sa mi páčila lebo sme dostali záver k celej tejto sérií. Bolo tu veľa rôznych zvratov medzi postavami a citmi. Páčilo sa mi aj ako spisovateľka opisuje každý dôležitý detail ktorý nie je potrebný ale pomôže to tomu deju knihy.
