Preskočiť na obsah

Začína sa to nami

  Začína sa to nami je pokračovanie bestselleru Končí sa to nami od Colleen Hoover. Román pokračuje kde skončila prvá časť knihy a sústreďuje sa na vzťah Lily a Atlasa. V knihe sa striedajú kapitoly Lily a Atlasa v rozprávaní v 1. osobe.
  Lili a Ryle sa rozviedli a snažia sa spolupracovať bez komplikácii vo vychovávaní dcéry, ktorá má už 11 mesiacov.
  Lily nečakane narazí do svojho bývalého priateľa Atlasa na uliciach Bostonu po skoro 2 rokoch čo spolu naposledy hovorili a Atlas ju pozve na rande.
  Lilino nadšenie sa ale rýchlo zmení na strach, pretože aj keď Ryle už nie je jej manželom, je stále v jej živote a bojí sa, ako zareaguje na to, že by sa Atlas stal súčasťou Lilinho a ich dcérinho života, pretože si myslí, že práve Atlas je ten kvôli ktorému sa s Lily rozviedli.
  Atlasove reštaurácie sú ničené vandalmi, ale rozhodne sa to neoznámiť polícii, keď zistí, že nejaké jedlo chýba, súcití s ​​vandalom, pretože aj on bol kedysi bez domova a hladoval. Za Atlasom do reštaurácie prišla jeho mama a povie mu že Atlas má 11 ročného brata, ktorý je nezvestný. Jeden večer ostane v reštaurácii, schová sa a čaká kým príde vandal, po chvíli niekto do reštaurácie a Atlas ostane v šoku.

  Osobne sa mi páčila táto kniha viac ako prvá, pretože som si Atlasa obľúbila už v prvej časti a bola som rada, že v tejto časti bola bližšie ukázaná jeho minulosť, ktorá nebola ľahká ale aj súčasnosť keď žil konečne šťastný život a znovu sa stretol so svojou bývalou priateľkou, ktorá mu zachránila život keď bol v mladom veku bez domova.